היתרונות של עיצוב גינות עם דשא סינטטי

דשא סינטטי מציע יתרונות רבים כאלה ואחרים עבור בעלי גינות, חצרות, מרפסות או גגות. כיום ניתן לבצע עיצוב גינות עם דשא סינטטי במחירים משתלמים ותוך מתן מענה על צרכים רבים. העיצוב אידיאלי עבור משפחות עם ילדים וחיות מחמד, אולם הוא נפוץ גם ביותר בתחום של גינות ציבוריות. יש היצע רחב מאוד של סוגי דשא ומחירים אטרקטיביים אשר כוללים הובלה, שינוע, התקנה ושירות. התחזוקה של הדשא פשוטה בטווח הקצר והארוך ויש לו משמעות גדולה מבחינה אסתטית.

אלו היתרונות הבולטים של עיצוב גינות עם דשא סינטטי:

א. חיסכון במים – זה הוא היתרון העיקרי אשר עומד לנגד עיניהם של לקוחות אשר מעוניינים בפתרונות מקוריים של עיצוב גינות. דשא סינטטי אינו דורש השקיה מן הסתם ובמדינה כמו ישראל מדובר על חיסכון של עשרות אלפי שקלים עבור המשק.

ב. צמיחה – יש מקומות אשר בהם קשה להצמיח דשא טבעי בשל תנאים סביבתיים נוקשים. הדשא הסינטטי פותר את הבעיה הזו והוא אינו מוגבל מבחינת היקף.

ג. טיפול ותחזוקה – השקעה בעיצוב גינות עם דשא סינטטי היא חד פעמית. הדשא אינו דורש טיפול ותחזוקה כלל וכלל, ועל כן הוא אידיאלי בבתי נופש, גינות משחק לילדים ועוד. בנוסף לכך, אין צורך בפעולות הדברה, כיסוח או דישון אשר מזהמים את הסביבה.דשא סינטטי

כיצד מנצלים את היתרונות של דשא סינטטי?

על אף כל האמור לעיל, רצוי לדעת כיצד בוחרים משטחי דשא סינטטי במטרה לנצל את היתרונות שלהם הלכה למעשה בצורה הטובה ביותר שיש. ראשית, יש לשים לב לצפיפות של הסיבים. זה הוא מדד אשר קובע את איכות הדשא ואת התחושה אשר הוא מספק. כדאי לבדוק גם את המרווח בין התפרים ולהביא בחשבון מספר תפרים לאורך מטר רץ. שנית, המטרה העיקרית היא לבחור דשא סינטטי אשר מותאם לאקלים במדינת ישראל ולהחליט על התקנתו בהתאם לעקרונות נכונים. בדקו מי מתקין את הדשא, מה הוא הניסיון שלו ומה כוללת האחריות שלו הלכה למעשה.