איזה מחסן צריך גנן

מחסנים לגינה לכל דורש

מחסן לגנן
מחסן לגנן

מי שצריך סדר וארגון בעיקר בגלל ציוד עבודה רב שנמצא אצלו, צריך מחסן גינה. כשיש מקום אחסון, כל אחד ימצא מה לאחסן בו וכך לסדר את החלל בו הוא חי, אך כשמדובר על ציוד עבודה הכרחי לקיום ופרנסה, הציוד יכול ממש להעיק. ישנם בעלי מקצוע ועצמאיים רבים שבעסק שלהם או בביתם יש מחסן עם הציוד הדרוש לעבודה בעיקר כשמדובר בעבודות גינון. עבודות גינון דורשות כלים רבים, קטנים וגדולים, מחומרי דישון ועד מכסחת דשא גדולה. בחוסר במחסן הדבר הנדרש הוא לאחסן את הציוד הזה בחצר הבית מה שיכול ליצור בעיה לא נעימה ובפגיעה באיכות החיים של כל המשפחה. גנן צריך מחסן, ולפני הבחירה עליו לשקול היטב איזה מחסן יהיה הטוב ביותר עבורו.

איזה מחסן צריך גנן?

  • גנן צריך מחסן שיתאים לגודל הציוד שהוא צריך. כל גנן פועל בהיקפי עבודה שונים, יש גננים שמחזיקים מכסחת דשא אחת, יש גננים שמחזיקים בשלוש מכסחות דשא, יש גננים שעובדים עם ציוד דישון רב וכלי עבודה מרובים לעומת גננים מתחילים שעוד נמצאים בתהליך רכישת הציוד והכניסה לשוק. כדי שגנן יצליח להחליט על המחסן הטוב ביותר עבורו חייבת להיות התייחסות מצדו לגודל הנדרש וגם לגודל האפשרי בחצר ביתו.
  • גנן חייב מחסן ידידותי ופשוט שיהיה קל וזמין. גם בשירות שכירת מחסן ולא בקניית מחסן לחצר הביתית, הגנן חייב לזכור שללא הציוד שלו הוא לא יוכל לעבוד בצורה תקינה ולכן על המחסן להיות זמין אליו במשך כל שעות היום. המחסנים המוכרים ביותר לעבודה עם הגננים הם מחסני פלסטיק או מחסני PVC שהם מחסנים עמידים ואיכותיים, קלים ואמינים, מתאימים לאפסון ואחסון של ציוד גינון גם בגלל התנאים הפנימיים שלהם.

לא לשכוח מחסן חזק שננעל היטב

באחסון ציוד עבודה רב במחסנים של גננים חשוב לזכור שהציוד שנמצא בפנים יקר ערך והוא כל עולמו של הגנן. לכן כשאתם רוכשים מחסן תבדקו מה הן אפשרויות הנעילה שלו, כמה הוא חזק כנגד פריצות והאם הוא בטוח כדי לאפסן את מכסחת הדשא שלכם, כלי הגינון, המעדרים והאתים ושאר הציוד שברשותכם.