תחזוקת גינה פרטית

רבים מאיתנו חולמים על בית פרטי עם גינה יפהפיה. בית בו ניתן יהיה לארח חברים בחצר האחורית או בחלק הקדמי של הבית. גינה בה נוכל ללגום את הקפה הראשון ומלא הארומה של הבוקר או לסיים את היום בה עם כוס חליטת צמחים וספר מרתק. אם בעבר, חלום זה היה ישים רק לאנשים בעלי אמצעים או אנשים שהסכימו לעבור לצפון הרחוק והירוק, כיום הדבר רלוונטי לרוב האנשים שמעוניינים בכך.

גינה בכל מקום

Decorative Vintage Model Old Bicycle Equipped Basket Flowers Gar

כיום, לרובינו יש אפשרות ליהנות מגינה בחצר האחורית של הבניין המשותף, ברחבה החיצונית של הבית בקיבוץ או במרחב החיצוני של הבית הפרטי. בנוסף, יש אנשים רבים שמחליטים לא לוותר על חלום הגינה הפרטית גם בדירות הגג ולשם כך הם מזמינים מעצבי גינות על מנת שיוכלו לסגל לגג ביתם את אותו מראה ירוק הכולל אדניות מלאות בצמחים ופרחים, אדניות גדולות עם עצים, מערכת השקייה מתוחכמת, פרגולה מרשימה וכסא נדנדה. נכון להיום כמעט כל אחד יכול להגשים את החלום של גינה פרטית או שיתופית המשוייכת אל ביתו. בנוסף, ברוב הרשויות המקומיות מודעים לתפקיד החשוב של הטבע והשפעתו החיובית על האנשים ועל המראה האסתטי של העיר ולכן מקימים גינות ציבוריות רבות ברחבי העיר, גינות הכוללות פרחים מסוגים שונים, מדשאה, ריהוט גן, עצי פרי וצמחים מסוגים שונים.

חברה או ניהול עצמי

כיוון שעיצוב גינה מחייב תכנון קפדני מקדים וניסיון מוצלח בהקמה ועיצוב של גינות חשוב לפנות אל חברה שמעסיקה מומחים בתחום עיצוב גינות פרטיות וציבוריות וכן מומחי הדברה בעלי ניסיון רב בפעולות הרחקת עטלפים ויונים. טרם בחירת החברה חשוב לוודא שהיא מספקת את כל שירותי הגננות תחת קורת גג אחת וזאת על מנת שלא תצטרכו לעסוק בפעולות חיפוש, סינון, עריכת משא ומתן ופיקוח על עבודתם של אנשי מקצוע שונים. אפשרות נוספת היא לנהל את כל פרוייקט בניית ותחזוקת הגינה בעצמכם. עזרה מקצועית ניתן לקבל על ידי גלישה אל פורטל שמאגד מדריכים מקצועיים ומאמרים אודות הרחקת עטלפים מגינות בתים, הדברה, הקמת גינות ועיצוב של גינות ומידע חשוב נוסף. היום כל אחד יכול להגשים את אותו חלום של גינה פרטית וכל עירייה יכולה לעטר את העיר שלה בגינות ציבוריות מרהיבות. כל שנדרש הוא להחליט האם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברה מקצועית שמספקת את כל אותם שירותי גינה מקצועיים או שמא מעוניינים לנהל את כל הפרוייקט באופן עצמאי וזאת בעזרת המידע החשוב בפורטל גננות וחקלאות. בהצלחה!