עלויות שער לגינה

שער חשמלי לגינה הוא היום אחד המוצרים המבוקשים ביותר על ידי בעלי בתים פרטיים, לא רק משום שהוא אלמנט מאוד יפה שמוסיף הרבה מאוד לעיצוב, אלא לצערנו בעיקר בגלל המצב הביטחוני שבו אנחנו חיים.
אם גם אתם רוצים לאבזר את החצר שלכם בשער חשמלי לגינה שיאפשר לכם לשמור על פרטיות בביתכם-מבצרכם, כזה שבכל זאת גם יעשיר את העיצוב הכללי של שטח הבית שלכם – כדאי שיהיה ברשותכם כל המידע אודות שערים חשמליים לגינה, לרבות הסוגים השונים והעלויות שלהם.

אז הנה היא לפניכם – הרשימה:

• שער חשמלי לגינה מברזל – הרבה מאוד אנשים רוצים להתקין שער חשמלי מברזל לגינה שלהם, משום שהוא מספק את הביטחון המקסימלי ביותר. שער כזה ננעל בצורה שרק מי שיש ברשותו את קוד הפתיחה או את השלט יכול לפתוח, ומי שאין לו את אפשרות – צריך לצלצל באינטרקום, מה שהופך את היישום של הכלל "אין כניסה לזרים" להרבה יותר נוח. יש היום שערים חשמליים לגינה מברזל בעיצובים יפהפיים, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לראות את המבחר ולבחור את העיצוב שמתאים לכם. עלותו של שער חשמלי לגינה מברזל נעה בין 500 ₪ – 200 ₪, כשהמחיר מושפע בעיקר מהעיצוב וממנגנון ההפעלה.

• שער מעץ – שער חשמלי לגינה מעץ הוא בחירה מצוינת עבור אנשים שאוהבים את הסגנון החמים. עץ תמיד מביא איתו חמימות וביתיות, ולכן יש אנשים שהדבר חשוב להם בעיקר כשמדובר בשער שהוא בעצם סוג של מחסום. אז אם אתם אוהבים את הסגנון הכפרי ורוצים להרגיש עם התקנת השער כמה שיותר נעים – אין ספק ששער חשמלי לגינה מעץ הוא התשובה המושלמת עבורכם. מחירו של שער חשמלי לגינה מעץ נע בין 900 ₪ – 1,200 ₪ – תלוי בעיצוב ובמנגנון הפתיחה.

• שער אלומיניום – שער אלומיניום מהווה בחירה מצוינת עבור מי שאוהב את מראה המתכת מחד, ומעוניין להוזיל בעלויות ככל שרק אפשר מאידך. יש היום שערי אלומיניום חשמליים לגינה במגוון רחב של עיצובים, שכן גמישות המתכת מאפשרת ליצור ממנה (כמעט) כל מה שרוצים. עלותו של שער אלומיניום כזה נעה בין 600 ₪ ל- 3,500 ₪ – תלוי בדגם, בשיטת ההרמה ובפרמטרים נוספים.
חשוב לציין שהמחירים הנקובים כאן הם מחירים למ"ר ואינם כוללים את המנוע ואביזרים נלווים.

לסיכום:

יש היום הרבה מאוד אפשרויות להתקנת שער חשמלי בגינה, וכל אחד יכול לבחור באפשרות שמתאימה לו ביותר הן מבחינת העיצוב והן מבחינת המחירים. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בהתקנת שערים חשמליים לגינה, להתרשם מהסוגים השונים של השערים שהיא מציעה, לוודא שהיא משווקת את השערים עם אחריות מלאה ולרכוש את השער המתאים ביותר מבחינתכם להצבה בגינה. בהצלחה!