הכל על פינוי גזם

שומרים על הסביבה והרחובות בעזרת פינוי גזם

אחרי שמבצעים עבודות שונות של גיזום לעצים ולשיחים, התוצאה תהיה ברוב המקרים שאריות רבות של גזם שיצטברו בסביבה. יש להבין ולזכור כי אי אפשר שהשאריות הללו יישארו שם לאורך זמן. הדבר למעשה מהווה עבירה על החוק – שכן הגזם מפריע מאד לסביבה, מקשה על הולכי רגל, ועלול להביא בסוף לתאונות שונות. לכן, חלה החובה גם לבצע פינוי מלא ומקיף של הגזם. אבל איך מנפים את הגזם לאתרים המורשים? לכם מן הסתם, אין את הציוד והיכולת לכך. לכן, הפתרון הוא ליצור קשר עם שירות מקצועי של פינוי גזם. אנשי המקצוע באים עם מכשירים מיוחדים, אוספים את כל הגזם בבת אחת – ומפנים אותו לאתרי ההטמנה והמחזור הרלוונטיים.פינוי גזם

היבטים שכדאי לזכור בהזמנת שירות פינוי הגזם

● מותאם לרשויות המקומיות – רוב הלקוחות אשר מזמינים את השירות של פינוי גזם, הם בעצם הרשויות המקומיות עצמן. הסיבה לכך היא שאת רוב עבודות הגיזום העיריה מבצעת מיוזמתה מסיבות שונות (בין אם זה לטובת בטיחות, אסתטיקה, או כל מטרה אחרת), ואז צריך לפנות את הגזם כדי שהתושבים לא יתלוננו, והדבר נחשב לשירות בסיסי מאד. בעבר הנטייה של העיריות הייתה לבצע את הפינוי בעצמן, להכשיר אנשים, לרכוש ציוד ושהתהליך יהיה מרוכז במחלקת התברואה של העיר. כיום אנו עדים למגמה אחרת – והיא פשוט לפנות לשירותים מקצועיים ופרטיים לפינוי גזם. מבחינת העיריה יש פה יתרון אדיר, כי היא לא צריכה להשקיע משאבים בהכשרת האנשים, בשמירה על הציוד ובתחזוקה שלו – אלא פשוט מקיימת מכרז, ובוחרת בחברה המתאימה שתפנה את הגזם. כמובן שצריך לבחור בחברה שתפנה את הגזם במועדים קבועים ותבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

● האם השירות גם ניתן לגורמים פרטיים? – אמנם לרוב מי שביצעו את עבודות הגיזום הם גורמים מוסדיים שונים, אבל זה לא אומר שאין מקרים שבהם השירות של פינוי גזם יהיה נדרש עבור גורמים פרטיים. אם ביצעתם זה עתה שינויים מרחיקי לכת בחצר שלכם למשל – אפשר שצברתם כמות עצומה של גזם שתרצו לפנות – הגזם יכול להצטבר בינתיים בחצר שלכם ולהפריע לכם, או כמובן להיות ברחוב ולהיות שם מפגע שחובה לפנות מהר. כך או כך, יוצרים כמובן קשר עם שירות מקצועי שמגיע, ומפנה את כל הגזם במהירות.
● להיכן מפנים את הגזם? –
הנטייה הברורה כיום היא שהפינוי של הגזם לא יהיה לאתרים להטמנת פסולת, אלא לאתרים למחזור. זה כמובן הגיוני כי הגזם עשוי ברובו מעץ, ואלו חומרים שאפשר למחזר ולעשות בהם שימוש נוסף – וכל השירות של פינוי גזם גם שומר על הסביבה.

השירות החשוב שאי אפשר בלעדיו

אל תשכחו אף פעם שפינוי קבוע של הגזם איננו בגדר מותרות לאף אחד – זהו שירות בסיסי וחשוב מאד, אשר שומר על הסביבה כולה, ומונע תאונות. על כן, צרו קשר עם גורם מקצועי שיבצע את המלאכה.